#7165. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-09-2016 08:00:33 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 10:45:54 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610684300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.960476700000072
Προβολές: 30
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αισχίνου 9, δεν ανάβει η λάμπα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 12/9

14-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΑισχίνου 9, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα