#7139. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-09-2016 05:20:36 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-09-2016 20:54:01 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Φ. Δραγούμη 1, όλος ο δρόμος έως την Ολυμπιάδος και Δ. Πολιορκιτού,στη Συμεωνίδου, και στο 53ο Δημοτικό σχολείο δεν ανάβουν τα φώτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη επισκευάστηκε στις 14/9

14-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΦ. Δραγούμη 1