#7134. Σβηστός ηλεκτροφωτισμός

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 12-09-2016 18:06:38 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 11:50:23 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632277007354650
Γεωγραφικό μήκος: 22.963341764331858
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο συνοικισμό 40 Εκκλησιών (Α Δημ Κοιν) πλατεία Π. Μελά, Βύζαντος- Βιζύης, Τάκη Οικονομίδη, Κεραμέος, Βιζυηνού (ψηλες κολώνες) και παράδρομοι, εδώ και αρκετές μέρες, δεν ανάβει ο ηλεκτροφωτιαμός στο σύνολό του. Είναι πάρα πολύ σκοτεινά και επικίνδυνα και ιδιαίτερα τα σκαλοπάτια που κατεβαίνουν την πλατεία Π. Μελά. Το τηλέφωνο 2310912261 του Τμήματος Ηλεκτροφωτισμού, που υποτίθεται ότι λειτουργεί όλο το 24ωρο, δεν απαντά στις κλήσεις (καλούσα από τις 20¨:00 έως τις 21:30 σήμερα 12/9/2016). Θα παρακαλούσα τον υπεύθυνο Αντιδήμαρχο να μας εξηγήσει το λόγο που πληρώνουμε τέλη ηλεκτροφωτισμού και τον αρμόδιο Διευθυντή για το τηλέφωνο που δεν απαντά. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Αποκατάσταση βλάβης 14/9

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 8/9

14-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

12-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓεωρ. Βιζυηνού 48, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα