#7130. παρανομο παρκαρισμα σε ΑμεΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Γενική κατηγορία αιτημάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας
Δημιουργήθηκε: 12-09-2016 17:18:59 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2016 09:57:17 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601608618332236
Γεωγραφικό μήκος: 22.969862214447062
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

στην περιοχη Χαριλάου και συγκεκριμένα Αλ.Παπαναστασίου με Ν.Πλαστήρα γωνία, σε καθημερινή βάση αυτοκίνητα ΙΧ παρκάρουν συνέχεια-απο το πρωι μέχρι το βράδυ- μπροστά απο τις ράμπες ΑμεΑ που υπάρχουν δημιουργόντας συνέχεια προβλήματα. παρακαλώ για την αντιμετώπιση αυτης της άσχημης κατάστασης και ασέβειας προς τα ΑμεΑ.

linear_scale Γενική κατηγορία αιτημάτων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Σχετικά με το αίτημα, κοινοποιούμε την απάντηση της Διεύθυνσης Δημοτικής Αστυνομίας, προς ενημέρωση: " Σχετικά με την ηλεκτρονική καταγγελία που υποβάλλατε για παράνομες σταθμεύσεις στις ράμπες ΑΜΕΑ στη συμβολή των οδών Αλ. Παπαναστασίου και Ν. Πλαστήρα σας ενημερώνουμε ότι σε δύο ελέγχους που πραγματοποιήθηκαν από τη Δ/νση Δημοτικής Αστυνομίας την Τετάρτη 14/09/2016 το πρωί δεν διαπιστώθηκε καμία παράβαση. Ο έλεγχος θα επαναληφθεί. Σας ενημερώνουμε επίσης πως μπορείτε να καλείτε είτε στο τηλεφωνικό κέντρο της Δ/νσης Δημοτικής Αστυνομίας είτε στο 100 για να υποβάλλετε οποιαδήποτε καταγγελία αφορά παράνομη στάθμευση. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία-διευκρίνιση."

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Σχετικά με το αίτημα, σας ενημερώνουμε ότι έχει διαβιβαστεί στην αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Θεσσαλονίκης, τη Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

12-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΝικ. Πλαστήρα 4, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα