#70703. Κόψιμο Δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 20-11-2020 18:47:37 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 29-04-2021 17:03:07 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626449000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.948426000000040
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε όλο το δρόμο έχουν κόψει μεγάλα δέντρα.Η κατάσταση συνεχίζεται. Παράκληση να ληφθούν μέτρα και να αντικατασταθούν τα κομμένα.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-04-2021

πριν 12 μέρες

Κλειστό

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

29-04-2021

πριν 12 μέρες

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι, δεν είναι σαφής ο δρόμος που αναφέρετε και κατόπιν αυτοψίας της υπηρεσίας επί της οδού Στρ. Τσιρογιάννη από 1 μέχρι 11 δεν έγιναν αντιληπτές κενές θέσεις δένδρων . Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

30-11-2020

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

23-11-2020

πριν 5 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

20-11-2020

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΣτρ. Τσιρογιάννη 2, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα