#70696. Δεν έχει φώτα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-11-2020 13:11:25 (πριν 3 μέρες)
Ενημερώθηκε: 21-11-2020 23:24:42 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644268400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.946585600000000
Προβολές: 1
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

SOS Ισμήνης 38, Άνω Πόλη, στα σκαλάκια δεν έχει λάμπα και είναι πολύ σκοτεινά

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-11-2020

χθες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

20-11-2020

πριν 3 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΙσμήνης 36, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα