#70681. ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-11-2020 18:06:46 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 21-11-2020 23:22:20 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609652211896400
Γεωγραφικό μήκος: 22.966902396799140
Προβολές: 6
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο σημείο που σας υποδεικνύω υπάρχει μία τρύπα στο οδόστρωμα. Επιφανειακά φαίνεται να είναι 15Χ15 αλλά από κάτω είναι πιο μεγάλη. Δεν φαίνεται να υπάρχουν νερά. Καλό θα ήταν ένα συνεργείο να το δει. Ευχαριστώ.

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-11-2020

χθες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

20-11-2020

πριν 3 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

19-11-2020

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΚαρακάση 85, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα