#70672. Τοποθέτηση κολωνακίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-11-2020 13:00:58 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 23-11-2020 10:47:34 (πριν 8 ώρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596914346491450
Γεωγραφικό μήκος: 22.956987563520670
Προβολές: 3
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Προτείνεται η τοποθέτηση κολωνακίου στη γωνία Σκιάθου με Μπάμπη Αννίνου (κατεβαίνοντας τη Σκιάθου δεξιά) για να αποτρέπεται η παράνομη στάθμευση οχημάτων κατά τον τρόπο που βλέπετε στη φωτογραφία. Είναι ένα σχεδόν καθημερινό φαινόμενο, είναι αδύνατον να διασχίσει κάποιος στο πεζοδρόμιο. Έχουμε αναφέρει ξανά αυτό το πρόβλημα, παρακαλώ για τις ενέργειές σας. Ευχαριστούμε.

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-11-2020

πριν 8 ώρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-11-2020

χθες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

19-11-2020

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΜπάμπη Άννινου 9, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα