#70660. ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 18-11-2020 19:13:36 (πριν 4 μέρες)
Ενημερώθηκε: 21-11-2020 23:20:40 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.601128008424680
Γεωγραφικό μήκος: 22.960785619140676
Προβολές: 3
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο δημοτικό πάρκινγκ που βρίσκεται στη γωνία 25ης Μαρτίου και Αλ. Πάλλη, η είσοδος είναι προβληματική λόγω διάλυσης του οδοστρώματος. Επίσης η είσοδος-έξοδος στην Αλ. Πάλλη που είναι ένας εξαιρετικά στενός δρόμος, εμποδίζεται (μέχρι και απαγορεύεται) από αυτοκίνητα που παρκάρουν σχεδόν μέσα στο δρόμο, όπως φαίνεται και στην φωτογραφία που επισυνάπτεται. Προτείνεται 1) εξαφάνιση του μικρού χαντακιού που υπάρχει στην είσοδο και επιδιόρθωση του οδοστρώματος ώστε να υπάρχει ομαλή είσοδος 2) τοποθέτηση κάποιου εμποδίου (κολωνάκια) ώστε να μην υπάρχουν παρκαρισμένα οχήματα δίπλα στον δρόμο και να είναι άνετη η είσοδος-έξοδος.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-11-2020

χθες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-11-2020

πριν 4 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

place25ης Μαρτίου 62, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα