#7064. Πρόβλημα Ηλεκτροφωτισμού Γ. Βιζυηνού 40 Εκκλησιές

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 10-09-2016 20:00:02 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 11:51:39 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.632085934372505
Γεωγραφικό μήκος: 22.963901537078755
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οι λάμπες στην οδό Γ. Βιζυηνού στις 40 Εκκλησιές δε λειτουργούν από την "κάτω" πλευρά του δρόμου εδώ και αρκετές ημέρες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 14/9

14-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

11-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

10-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓεωρ. Βιζυηνού 48, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα