#70632. Κολωνακι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 18-11-2020 06:20:36 (πριν 5 μέρες)
Ενημερώθηκε: 23-11-2020 10:41:31 (πριν 8 ώρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630791400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950863200000000
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σπασμενο κολωνακι

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-11-2020

πριν 8 ώρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-11-2020

χθες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-11-2020

πριν 5 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑλ. Σβώλου 35, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα