#70317. Επανάληψη καταγγελίας για εγκατελελειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 08-11-2020 12:59:09 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-02-2021 13:04:21 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598496811588525
Γεωγραφικό μήκος: 22.951312056900075
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οπως φαίνεται και από την φωτό το όχημα είναι παρατημένο εδώ και χρόνια και συνήθως βάζουν άλλο όχημα μπροστά του για να μην φαίνεται .Ειναι ακριβώς δίπλα στο περίπτερο .Αποτελεί πηγή μόλυνσης και εστία ποντικιών κλπ,κλπ Βρίσκεται δίπλα στο περίπτερο της οδού Θάλητος -25ης Μαρτίου Αυτή αποτελεί δεύτερη καταγγελία γιατί με την πρώτη καταγγελία με ημερομηνία δικής μου καταχώρησης 12/08/2020 δεν έγινε τίποτε απολύτως . Η αδιαφορία [ ; ] είναι τέτοια που ούτε το σχετικό ειδοποιητήριο δεν έχει επικολληθεί .Ελπίζω αυτήν την φορά να γίνουν όσα πρέπει.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-11-2020

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-11-2020

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

08-11-2020

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

place25ης Μαρτίου 1, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα