#70297. Οχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 07-11-2020 15:01:14 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-02-2021 12:53:28 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603453607705745
Γεωγραφικό μήκος: 22.955280387429536
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Συνημμένα

  1. undefined.png

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμενο οχημα peugeot 206 μπλε, χωρις πινακιδες

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-02-2021

χθες

Απαντήθηκε

  • Για το χειρισμό του οχήματος θα ακολουθηθεί η παρακάτω διαδικασία: 1. Το όχημα εντοπίστηκε 18/11/2020. 2. Θα ελεγχθεί για τριάντα (30) έως ενενήντα (90) ημέρες μετά τον εντοπισμό του επόπτη, σύμφωνα με τα άρθρα 2 και 9 του Προεδρικού διατάγματος 116/2004 (με κριτήριο την εγκατάλειψη αυτού σε οδό που επιτρέπεται ή όχι η στάθμευση). 3. Εάν παραμένει στην ίδια θέση, θα επικολληθεί το ειδικό αυτοκόλλητο σήμα του Δήμου, που το χαρακτηρίζει ως εγκαταλειμμένο. 4. Θα ακολουθήσει αναμονή 45 ημερών μετά την επικόλληση. 5. Εάν παραμένει στην ίδια θέση, ο Δήμος δύναται να το αποσύρει σε σύστημα «εναλλακτικής διαχείρισης Οχημάτων Τέλους Κύκλου Ζωής» σύμφωνα με τον προγραμματισμό του και τις διατάξεις του Προεδρικού Διατάγματος 116/2004.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-11-2020

πριν 3 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

09-11-2020

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

07-11-2020

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΓρηγορίου Ξενοπούλου 14, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα