#69865. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 22-10-2020 11:54:52 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 09-11-2020 14:00:12 (πριν 14 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600109400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.965976300000000
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πατριάρχου Γρηγορίου Ε΄ και Ζουμετίκου εγκαταλελειμμένο FIAT RUNTO λευκό χωρίς πινακίδες πριν το αυτοκίνητο ήταν παρκαρισμένο στην Οσίας Ξένης 15, εκεί κόλλησαν το αυτοκόλλητο και μετά το αμάξι μετακινήθηκε στην διεύθυνση που είναι τώρα

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

23-10-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

22-10-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΖουμετίκου 35, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα