#69800. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-10-2020 10:12:41 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 23-10-2020 10:04:07 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.648809700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.924050400000000
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Λεωφ. Καλλιθέας & Δημ. Μαργαροπούλου, VW PASSAT, χωρίς πινακίδες, ασημί

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

22-10-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-10-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΛεωφ. Καλλιθέας 6-8, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα