#69769. Εγκαταλελειμμένα οχήματα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-10-2020 13:51:13 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 23-10-2020 10:04:34 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.591841800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.960661300000000
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μιχαήλ Ψελλού 13, εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο BMW με πινακίδες ΜΑΕ 3085

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-10-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-10-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΜιχαήλ Ψελλού 13, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα