#69660. Αντικατάσταση λαμπτήρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 17-10-2020 16:59:52 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 23-10-2020 10:07:56 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608532245896680
Γεωγραφικό μήκος: 22.965175054193548
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της οδού Κανάρη 17 ακριβώς μπροστά από τον Ι.Ν. Τριών Ιεραρχών (παλαιό ημερολόγιο) ο λαμπτήρας στο στύλο της ΔΕΗ μάλλον χρειάζεται αντικατάσταση. Παραμένει αναμένος για 1 λεπτό περίπου και στην συνέχεια σβήνει για 15''. Μετά ανάβει πάλι για 1 λεπτό, μετά σβήνει και ούτω καθεξής. Παρακαλώ να το ελέγξετε διότι προφανώς υπάρχει κάποια βλάβη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-10-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 21/10/2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

19-10-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

17-10-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΚωνσταντίνου Κανάρη 20, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα