#6899. Αποκατάσταση δέντρων πεζοδρομίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 06-09-2016 13:49:52 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-09-2016 06:36:46 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.598529396701835
Γεωγραφικό μήκος: 22.952148906112710
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Για άγνωστο λόγο καταστράφηκαν 2 πορτοκαλιές που εδώ και 15 χρόνια ήταν απολύτως υγιείς.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Έχει σταλεί το θέμα στην Εισαγγελία με το υπ΄αριθ 3611/68904/26-8-2016 έγγραφο και αναμένουμε τις ενέργειές της. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

07-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

06-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΓεώργιου Παπανδρέου 35, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα