#68715. Μετακίνηση καντίνας μετά την διάβαση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος χρήσης κοινοχρήστων χώρων (τραπεζοκαθίσματα, εμπορεύματα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Δημοτικών Προσόδων και Πόρων, Πρόσοδοι - Τμήμα Ελεγκτών και Επιδοτών
Δημιουργήθηκε: 25-09-2020 12:50:18 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 30-09-2020 09:16:26 (πριν 27 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616627972639950
Γεωγραφικό μήκος: 22.952819458366445
Προβολές: 24
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στον παράδρομο της Μεγάλου Αλεξάνδρου στο ύψος της Παρασκευόπουλου σταθμεύει κ λειτουργεί καντίνα. Η θέση της βρίσκεται αμέσως πριν την διάβαση από όπου διέρχονται πολλα παιδάκια αλλά και ενήλικες. Ο όγκος της δεν επιτρέπει την ορατότητα στον παράδρομο προς την πλευρά από όπου έρχονται τα οχήματα ( πολλές φορές μεγαλύτερη ταχύτητα της επιτρεπόμενης). Αποτέλεσμα των παραπάνω είναι ο κίνδυνος ατυχήματος με παιδιά και ενήλικες λόγω έλλειψης ορατότητας. Παρακαλώ ας επιτραπεί η στάθμευση της καντίνας αμέσως μετά την διάβαση και όχι πριν από αυτή. Ευχαριστώ.

linear_scale Έλεγχος χρήσης κοινοχρήστων χώρων (τραπεζοκαθίσματα, εμπορεύματα)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-09-2020

πριν 27 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Έλεγχος χρήσης κοινοχρήστων χώρων (τραπεζοκαθίσματα, εμπορεύματα)

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Δημοτικών Προσόδων και Πόρων, Πρόσοδοι - Τμήμα Ελεγκτών και Επιδοτών

25-09-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

25-09-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διαβάσεις πεζών - Ράμπες ΑμεΑ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠαρασκευοπούλου 2, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα