#6837. Φραγμενη διάβαση πεζών από κάδους απορριματων και δέντρο πεζοδρομίου σε σχολείο.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 05-09-2016 14:17:32 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 05-10-2016 06:38:46 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636374783308510
Γεωγραφικό μήκος: 22.949673347175120
Προβολές: 134
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

ο.π.

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-10-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

04-10-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΔΟΙ , ΦΡΑΓΗ ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΠΕΖΩΝ.

04-10-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • -

05-09-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

05-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

05-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Διαβάσεις Πεζών - Ράμπες ΑμεΑ

placeOlimpou 108, Thessaloniki 546 35, Greece