#6681. Ηλεκτροφωτισμός- καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 31-08-2016 08:48:07 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-10-2016 14:10:55 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.608592600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.963889699999980
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Λεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 93, αναβοσβήνουν τα φώτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 17/10

02-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

01-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

31-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 93, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα