#6546. πεταμένος καναπές

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 24-08-2016 14:53:08 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-08-2016 12:26:27 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615207175532085
Γεωγραφικό μήκος: 22.978684119880200
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός πολυγνωτου με Μεγακλεους στους κάδους από πίσω υπάρχει ένας πεταμένος καναπές.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-08-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

25-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

24-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

placeΠολυγνώτου 36-38, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα