#65175. Πεταμένα έπιπλα και μπάζα σε σακούλες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 19-06-2020 10:45:36 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 30-06-2020 12:27:20 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.611952432173770
Γεωγραφικό μήκος: 22.958954778504182
Προβολές: 12
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη συμβολή των οδών ΦΛΕΜΙΓΚ με ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ, υπάρχουν πεταμένα, ένας καναπές, διπλό στρώμα, ντουλάπια και σακούλες με μπάζα.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

30-06-2020

πριν 2 μήνες

Κλειστό

  • Απομακρύνθηκαν τα ογκώδη αντικείμενα στις 29/6/2020 το βράδυ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

19-06-2020

πριν 3 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

19-06-2020

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΑλ. Φλέμινγκ 37, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα