#6454. Πεσμένη πινακίδα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση - Πινακίδες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 21-08-2016 18:43:08 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-09-2016 08:57:06 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.626863625693480
Γεωγραφικό μήκος: 22.967361845076084
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στιλπ Κυριακίδη απέναντι από το Τέρμα ΟΑΣΘ σπασμένη πινακίδα

linear_scale Οδοσήμανση - Πινακίδες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε

23-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΣτίλπωνος Κυριακίδη