#6446. Κενές δενδροδόχοι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 20-08-2016 07:40:55 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 29-08-2016 05:29:52 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.629125256455495
Γεωγραφικό μήκος: 22.964583411812782
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Στιλπ Κυριακίδη απέναντι από τις Εστίες και τον Κυανό τουλάχιστον 10 κενές δενδροδόχοι

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-08-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Επειδή έχει γίνει και στο παρελθόν προσπάθεια δενδροφύτευησς στη συγκεκριμένη οδό η οποία όμως απέτυχε λόγω της καταστροφής των δένδρων από τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα.Για τον λόγο αυτό θα διαβιβάσουμε έγγραφο στη Δ/νση Βιώσιμης κινητικότητας και δικτύων να επιλύσει το θέμα παρκαρίσματος οχημάτων στο πεζοδρόμιο της οδού Στίλπωνος Κυριακίδη και εκ των υστέρων θα προβεί η υπηρεσία μας σε δενδροφύτευση και αποκατάσταση των 10 κενών θέσεων. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

22-08-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-08-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

placeΣτίλπωνος Κυριακίδη 15-17, Θεσσαλονίκη 546 36, Ελλάδα