#64297. Απαραίτητο κολονάκι στη γωνία Φράγκων & Σφέτσιου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 24-05-2020 19:25:27 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-06-2020 12:40:06 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638645910446320
Γεωγραφικό μήκος: 22.934805742622427
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη γωνία Φράγκων & Στρ.Σφέτσου παρκάρουν αμάξια και πέρα από τη γωνία με αποτέλεσμα να μη μπορούν να στρίψουν στο στενό οχήματα τροφοδοσίας. Το πρόβλημα εντείνεται όταν παρκάρουν και στην απέναντι γωνία. Παρακαλώ για τοποθέτηση κολονακίων και στη γωνία αλλά και στην απέναντι μεριά για να μπορούν να κυκλοφορούν και οι πεζοί. Ευχαριστώ

linear_scale Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-06-2020

πριν 13 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

24-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κολωνάκια - Προστατευτικές μπάρες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΦράγκων 1, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα