#64161. Παρκαρισμενα παρανομα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 19-05-2020 11:45:03 (πριν 15 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-05-2020 13:59:27 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606042896290910
Γεωγραφικό μήκος: 22.959982297540716
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οχήματα παρκαρισμένα και από τις δυο πλευρες του δρομου, σε δρομο με διπλη κατευθυνση.εννοειται οτι υπαρχουν οι καταλληλες οδικες σημανσεις αλλα κανεις δεν δινει σημασια. Εμποδιζουν μονιμως, δωστε επιτελους μια μονιμη λυση. Εχει αναφερθει ξανα στο παρελθον, τοποθετειστε ενημερωτικες κορδελες, πασσαλακια οτιδηποτε, για ενα διαστημα καντε εντατικους ελγχους για να λυθει το προβλημα.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-05-2020

πριν 12 μέρες

Κλειστό

  • Κλιμάκιο της υπηρεσίας μετέβη μας στην οδό Αρτέμιδος, στο σημείο που μας υποδείξατε και επιλήφθηκε των παράνομα σταθμευμένων οχημάτων. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

20-05-2020

πριν 14 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΕΣΤΑΛΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

20-05-2020

πριν 14 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 138734/20.05.2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

19-05-2020

πριν 15 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΑρτέμιδος 16, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα