#64150. Κακό οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 19-05-2020 10:23:06 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 10-06-2020 12:48:09 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.593340017120590
Γεωγραφικό μήκος: 22.950797072769216
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η οδός Σοφούλη παρουσιάζει άσχημη κατάσταση σε σημεία με αρκετές λακκούβες και χρήζει επιδιόρθωση ή και ολικής επανασφαλτόστρωσης.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-06-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

19-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΘεμιστοκλή Σοφούλη 39, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα