#64121. τμημα οδοστρωματος χρηζει στρωσιματος.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 18-05-2020 14:18:07 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 25-06-2020 10:36:36 (πριν 20 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622279718667340
Γεωγραφικό μήκος: 22.962416402221730
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγινε στρωσιμο της Λαμπρακη μπροστα στο Λοιμωδων. Επανω στη διασταυρωση με Κ.Καραμανλη υπαρχει ενα κομματι εδω και χρονια που ειναι σε κακη κατασταση. Για ποιο λογο δεν εχει στρωθει ενω εγινε ασφαλτοστρωση λιγοτερο απο 2 μετρα πιο πισω; Ειναι πολυ μικρο κομματι και δεν βλεπω λογο να μην στρωνεται εδω και χρονια....

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-06-2020

πριν 20 μέρες

Κλειστό

  • ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

10-06-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 1, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα