#64115. Κάκιστο οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 18-05-2020 13:06:30 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 10-06-2020 12:51:53 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.593397045458520
Γεωγραφικό μήκος: 22.955549947143606
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πρόκειται για δρόμο (οδός Πλούτωνος) μονής κατεύθυνσης θωρητικά δύο λωρίδων (θα έπρεπε να υπάρχει διαγράμμιση ώστε να γνωρίζουμε τι θεωρείται τελικά. Επιπλέον, είναι δρόμος από τον οποίο διέρχεται αστικό λεωφορείο. Ο δρόμος είναι σε πολύ άσχημη κατάσταση. Με τη λογική ότι είναι δύο λωρίδων, πολλές φορές αυτοκίνητα προσπαθούν να αποφύγουν τις λακούβες που βρίσκονται κυρίως στην δεξιά πλευρά του δρόμου κάνοντας επικίνδυνους ελιγμούς. Είναι δρόμος που θα πρέπει να επιδιορθωθεί άμεσα.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

10-06-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟ ΑΡΜΟΔΙΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-05-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

18-05-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΠλούτωνος 25, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα