#63922. Λακκούβα κατά μήκος του δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 12-05-2020 21:16:42 (πριν 22 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-05-2020 12:36:07 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.619559281318840
Γεωγραφικό μήκος: 22.953139543701564
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στη στροφή Φιλοποίμενος και Μεγ. Αλεξάνδρου, επί της Φιλοποίμενος, έχει λακκούβα κατά μήκος όλου του στενού, με αποτέλεσμα να μη μπορεί κάποιος να την αποφύγει. Η λακκούβα είναι βαθιά και επικίνδυνη.

linear_scale Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-05-2020

πριν 12 μέρες

Κλειστό

  • Ενημερώθηκε το συνεργείο ασφαλτικών του Δήμου για την αποκατάσταση του προβλήματος. Ευχαριστούμε για την επισήμανση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-05-2020

πριν 13 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

12-05-2020

πριν 22 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες - Επικίνδυνες φθορές οδοστρωμάτων & πεζοδρομίων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Αδειών και Ελέγχου Οδών, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΦιλοποίμενος 1, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα