#6350. Φωτεινός Σηματοδότης Εκτός Ενεργείας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-08-2016 07:08:01 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-08-2016 07:10:29 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640046214176790
Γεωγραφικό μήκος: 22.944349042297404
Προβολές: 39
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αρκετές από τις ενδείξεις των φωτεινών σηματοδοτών της διασταύρωσης, δε λειτουργούν.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-08-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημά σας.

13-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΕλ. Βενιζέλου 80, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα