#6339. Απουσία Δημοτικού Φωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 11-08-2016 12:21:53 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-08-2016 06:52:44 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.643077359304485
Γεωγραφικό μήκος: 22.928726269311483
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Γιαννιτσών, ανάμεσα από Αναγεννήσεως και Φιντίου, δεν υπάρχει καθόλου δημοτικός φωτισμός, με αποτέλεσμα τις βραδυνές ώρες η κυκλοφορία να γίνεται αδύνατη και επικίνδυνη καθώς συχνάζουν διάφοροι ύποπτοι.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-08-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η Υπηρεσία θα προσπαθήσει να ενισχύσει το φωτισμό με επιπλέον επιτοίχια φωτιστικά. Στη συνέχεια προγραμματίζεται η επέκταση του φωτισμού της Γιαννιτσών έως το κομμάτι αυτό με τοποθέτηση 4-5 επιπλέον μεταλλικών ιστών φωτισμού.

11-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

11-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΓιαννιτσών 15, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα