#6318. Πρόβλημα σαρώματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 09-08-2016 05:06:48 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-08-2016 09:06:30 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607675027419110
Γεωγραφικό μήκος: 22.956759687102476
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δεν περνάει ποτέ ο υπάλληλος της καθαριότητας, από την περιοχή, για να καθαρίσει πεζοδρόμια, οδόστρωμα και το χώρο γύρω από τους κάδους και είναι μονίμως βρώμικα.

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-08-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ. ΤΟ ΣΑΡΩΜΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

09-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

09-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών & πεζοδρομίων) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

placeΜυκηνών 17, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα