#6301. Γήπεδο μπάσκετ - συντήρηση .

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 08-08-2016 00:42:51 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 11:09:22 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.645288950978276
Γεωγραφικό μήκος: 22.920404962421458
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλούμε όπως να καθαριστεί το γήπεδο μπάσκετ μέσα και περιμετρικά από τα σκουπίδια και τα αγριόχορτα. Να αλλαχθούν οι καμένες λάμπες του γηπέδου και να ανάβουν οι προβολείς όπως προβλέπει το εκάστοτε ωράριο και όχι όποτε τους πάρουμε τηλέφωνο στο ONESALONICA και φιλοτιμηθούν να τα ανάψουν , επιπλέον χρειάζεται και αλλαγή-συντήρηση στα διχτάκια των καλαθιών . Επίσης να μπει σήμανση ότι δεν επιτρέπονται σκυλιά εντός του γηπέδου για να συμμορφωθούν μερικοί ιδιοκτήτες ζώων που επισκέπτονται το γήπεδο . Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την άμεση ανταπόκριση σας .

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Ο φωτισμός του γηπέδου ελέγχεται από το εμπορικό κέντρο

08-08-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

08-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΚων/νου Οικονόμου 1-3, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα