#62992. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 26-03-2020 09:40:14 (πριν 9 μέρες)
Ενημερώθηκε: 27-03-2020 10:16:00 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615965100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958481300000000
Προβολές: 10
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Δελφών 13 και Αρχαιολογικού Μουσείου 44, σχηματίζει ένα γάμα, 3ις λάμπες δεν ανάβουν και είναι πολύ σκοτεινά.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-03-2020

πριν 8 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 26/3/2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

27-03-2020

πριν 8 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

26-03-2020

πριν 9 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΔελφών 13, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα