#62986. Καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 25-03-2020 19:48:46 (πριν 9 μέρες)
Ενημερώθηκε: 27-03-2020 00:00:05 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.612306868659640
Γεωγραφικό μήκος: 22.958091157672133
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε στύλο που βρίσκεται επί της οδού Λασιθίου 4 και 6 ανάμεσα υπάρχει λάμπα που είναι καμένη. Παρακαλώ για την αντικατάστασή της.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-03-2020

πριν 8 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

25-03-2020

πριν 9 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΛασιθίου 4, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα