#62980. ΛΑΜΠΑ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 24-03-2020 20:52:03 (πριν 10 μέρες)
Ενημερώθηκε: 27-03-2020 10:13:10 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615866497684580
Γεωγραφικό μήκος: 22.958425275207570
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γωνία Δελφών με Αρχαιολογικού Μουσείου (μπροστά στο μεσιτικό γραφείο) η λάμπα Led στον τσιμεντενιο ιστό δεν ανάβει.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-03-2020

πριν 8 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 26/3/2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

26-03-2020

πριν 8 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

24-03-2020

πριν 10 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΑρχαιολογικού Μουσείου 39, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα