#6297. Επισκευή πλακιδίων πεζοδρομίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 07-08-2016 12:57:14 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 14:21:10 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.595050000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958290000000034
Προβολές: 61
Ψήφοι: 3

Περιγραφή

Απαραίτητη η αλλαγή πολλών σπασμένων πλακιδίων στον πεζόδρομο της οδού μπακαλμπαση. (Όπισθεν 94ου Δημοτικού Σχολείου)

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Στις 19-12-2016 έγινε συντήρηση του πεζοδρομίου από συνεργεία του Δήμου.

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

07-08-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

07-08-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeμπακαλμπαση 2