#62150. ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΦΟΡΤΗΓΩΝ (ΒΥΤΙΟ ΛΥΜΜΑΤΩΝ ) ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 24-02-2020 19:52:54 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 27-02-2020 14:37:29 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.600316100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.975830200000000
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε Δημοτικό χώρο χαρακτηρισμένο πάρκο-παιδική χαρά που βρίσκεται στην οδό Ιερέως Παναγιώτη Καρατάσιου και Αναξιμάνδρου στη περιοχή Χαριλάου, έχει μετατραπεί σε πάρκινγκ για δημόσιας χρήσης αυτοκίνητο βυτίο βοθρολυμάτων, αλλά και άλλων αυτοκινήτων δημόσιας χρήσης και ιδιωτικής χρήσης . Η στάθμευση οχημάτων δημόσιας χρήσης σύμφωνα με τον Νόμο απαγορεύεται.

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-02-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Μετέβη κλιμάκιο της υπηρεσίας μας στη συμβολή των οδών Ι. Π. Καρατάσιου και Αναξιμάνδρου, στο σημείο που μας υποδείξατε. Κατά την αυτοψία που διενήργησε, δε διαπίστωσε την ύπαρξη στο χώρο κάποιου μεγάλου οχήματος δημόσιας χρήσης. Επίσης δεν προκύπτει από κάποιο στοιχείο στο χώρο ότι πρόκειται για πάρκο-παιδική χαρά όπως αναφέρεται, ούτε υπήρχε κάποια απαγορευτική σήμανση. Σε κάθε περίπτωση όμως σας ενημερώνουμε ότι η υπηρεσία της Δημοτικής Αστυνομίας, με το υπάρχον διαθέσιμο προσωπικό, τον όγκο αρμοδιοτήτων, το φόρτο εργασίας και τις εντολές που έχουμε από τον εποπτεύοντα την Υπηρεσία μας Εισαγγελέα, αδυνατεί να διαθέσει πλήρωμα για τη συνεχή και αδιάλειπτη αστυνόμευση μίας συγκεκριμένης περιοχής. Για άμεση απόκριση, σε αντίστοιχη παράβαση που εντοπίζετε, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνείτε με το τηλεφωνικό μας κέντρο στο 2313-317-930. Επιπλέον μπορείτε να απευθύνεστε και στην υπηρεσία της Ελληνικής Αστυνομίας, ως συναρμόδια αρχή, προκειμένου να επιλαμβάνεται σχετικά. Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία – διευκρίνιση και ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

25-02-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΕΣΤΑΛΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

25-02-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΑΡΙΘΜΟ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ 79243/25.02.2020
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

24-02-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΑναξιμάνδρου 35, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα