#62036. εγκαταλελειμενο οχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-02-2020 14:03:30 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 28-02-2020 09:16:35 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.605282318884510
Γεωγραφικό μήκος: 22.955882541061452
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Θερμοπυλών 3 ,παρατημένο μπλε mazda χωρίς πινακίδες μήνες τώρα. Παρακαλείται ο έλεγχος του

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-02-2020

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το αίτημά σας για το όχημα στο οποίο αναφέρεστε, σας ενημερώνουμε ότι θα ελεγχθεί από τον επόπτη ως εγκαταλειμμένο (εάν σταθμεύει σε δημόσιο χώρο) σε διάστημα, σύμφωνα με το άρθρο 2 του Π.Δ. 116/2004 (απαγόρευση μη στάθμευσης) από 30 έως 90 ημέρες αρχόμενου από την ημερομηνία καταγγελίας. Εάν βρίσκεται στην ίδια θέση, θα επικολληθεί το ειδικό σήμα,ακολουθεί αναμονή 45 ημερών από την επικόλληση, εάν παραμένει στην ίδια θέση, ο Δήμος δύναται να το αποσύρει σε σύστημα «εναλλακτικής διαχείρισης Οχημάτων Τέλους Κύκλου Ζωής» σύμφωνα με τον προγραμματισμό του.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

27-02-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-02-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΘερμοπυλών 3, Θεσσαλονίκη 546 43, Ελλάδα