#6194. Επικίνδυνη βλάστηση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 01-08-2016 06:19:09 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 01-08-2016 11:39:13 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.595176976497540
Γεωγραφικό μήκος: 22.965215183142050
Προβολές: 91
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στον χώρο που ανήκει στον Δήμο Θεσσαλονίκης μεταξύ των Λεωφ. Κων/νου Καραμανλή 209 και 211Α η βλάστηση έχει 'οργιάσει'. Βλέπουμε καθημερινά ποντίκια να βγαίνουν μέσα από τα χόρτα (που έχουν φτάσει στο ύψος ενός ανθρώπου). Είναι θέμα δημόσιας υγείας. Παρακαλώ πολύ να καθαρίζετε το μέρος αυτό σε τακτά χρονικά διαστήματα.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-08-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

01-08-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

01-08-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΛεωφ. Κωνσταντίνου Καραμανλή 209, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα