#6160. Καμμένη λάμπα φαναριού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 29-07-2016 10:40:52 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 03-08-2016 07:30:25 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602758446611560
Γεωγραφικό μήκος: 22.974873493848463
Προβολές: 78
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα φαναριού. Στο πάνω μέρος του φαναριού, το κόκκινο

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

03-08-2016

πριν 4 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 35 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημά σας.

31-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-07-2016

πριν 4 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

29-07-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες

placeΑναξιμάνδρου 28, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα