#6146. Αποκλεισμός κοινόχρηστων χώρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 29-07-2016 07:44:42 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 31-07-2016 19:24:06 (πριν 4 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 50
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πέριξ της πολυκατοικίας επί της οδού Βασιλίσσης Όλγας 253 (ακριβώς απέναντι απο την Περιφέρεια) τόσο γύρω από την πρόσοψη της πολυκατοικίας όσο και ακριβώς από πίσω (επί της οδού Χατζηδάκη) το κοινόχρηστο πεζοδρόμιο έχει εδώ και πάνω από ένα μήνα αποκλειστεί με σιδηροπασσάλους και πλαστικό συρματόπλεγμα. Αυτό έχει γίνει από τον Δήμο για κάποιο λόγο ή αποτελεί αυθαίρετη ενέργεια κάποιου ενοίκου της πολυκατοικίας (ίσως του ιδιοκτήτη του ισόγειου ανοίκιαστου καταστήματος). Είναι σε γνώση του Δήμου η ως άνω κατάληψη και τι μέτρα θα ληφθούν;

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

31-07-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

29-07-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

placeΒασιλίσσης Όλγας 253, Θεσσαλονίκη