#60766. Αποκομιδή ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 21-01-2020 11:09:19 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-01-2020 11:30:19 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.609318400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.974946100000000
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βοσπόρου 53, δεν έγινε η αποκομιδή της ανακύκλωσης και ο κάδος είναι ξεχειλισμένος

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-01-2020

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

21-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

placeΒοσπόρου 54, Θεσσαλονίκη 544 54, Ελλάδα