#60748. Εγκαταλελειμμένο Όχημα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 21-01-2020 08:54:51 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-01-2020 11:30:09 (πριν 8 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.613351025651440
Γεωγραφικό μήκος: 22.985632047057152
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην Ιωάννη Γκούρα έχει εγκαταλειφθεί εδώ και τουλάχιστον 3 μήνες. Επίσης εμποδίζει την είσοδο /έξοδο πάρκινγκ της πολυκατοικίας.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-01-2020

πριν 8 μήνες

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το αίτημά σας για το όχημα στο οποίο αναφέρεστε, σας ενημερώνουμε ότι θα ελεγχθεί από τον επόπτη ως εγκαταλειμμένο (εάν σταθμεύει σε δημόσιο χώρο) σε διάστημα, σύμφωνα με το άρθρο 2 του Π.Δ. 116/2004 (απαγόρευση μη στάθμευσης) από 30 έως 90 ημέρες αρχόμενου από την ημερομηνία καταγγελίας. Εάν βρίσκεται στην ίδια θέση, θα επικολληθεί το ειδικό σήμα,ακολουθεί αναμονή 45 ημερών από την επικόλληση, εάν παραμένει στην ίδια θέση, ο Δήμος δύναται να το αποσύρει σε σύστημα «εναλλακτικής διαχείρισης Οχημάτων Τέλους Κύκλου Ζωής» σύμφωνα με τον προγραμματισμό του.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-01-2020

πριν 8 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-01-2020

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΙ. Γκούρα 35, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα