#60733. Ασημί βανάκι Nissan, χωρίς πινακίδες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-01-2020 17:58:07 (πριν 29 μέρες)
Ενημερώθηκε: 23-01-2020 10:52:14 (πριν 27 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.644748769422065
Γεωγραφικό μήκος: 22.940905233423706
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ασημί βανάκι Nissan, χωρίς πινακίδες.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-01-2020

πριν 27 μέρες

Απαντήθηκε

  • Σχετικά με το αίτημά σας για το όχημα στο οποίο αναφέρεστε, σας ενημερώνουμε ότι θα ελεγχθεί από τον επόπτη ως εγκαταλειμμένο (εάν σταθμεύει σε δημόσιο χώρο) σε διάστημα, σύμφωνα με το άρθρο 2 του Π.Δ. 116/2004 (απαγόρευση μη στάθμευσης) από 30 έως 90 ημέρες αρχόμενου από την ημερομηνία καταγγελίας. Εάν βρίσκεται στην ίδια θέση, θα επικολληθεί το ειδικό σήμα,ακολουθεί αναμονή 45 ημερών από την επικόλληση, εάν παραμένει στην ίδια θέση, ο Δήμος δύναται να το αποσύρει σε σύστημα «εναλλακτικής διαχείρισης Οχημάτων Τέλους Κύκλου Ζωής» σύμφωνα με τον προγραμματισμό του.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-01-2020

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-01-2020

πριν 29 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΠρόνοιας 3, Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα