#60680. Παρεμπόδιση κυκλοφορίας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας
Δημιουργήθηκε: 20-01-2020 10:28:59 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-01-2020 12:18:24 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640420400000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950271200000000
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

linear_scale Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-01-2020

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ID60682 ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΠΕΞΗΓΗΣΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

20-01-2020

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Έλεγχος νομιμότητας (παράνομη στάθμευση - παραεμπόριο - καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Δημοτικής Αστυνομίας

placeΟλυμπιάδος 73, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα