#60505. Πλύσιμο δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 15-01-2020 08:36:45 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 22-02-2020 21:43:15 (πριν 7 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604644200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959522300000000
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Γεωρ. Δροσίνη 18, να πλυθεί το οδόστρωμα .

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-02-2020

πριν 7 μήνες

Κλειστό

  • Έχει πλυθεί ο δρόμος και είναι προγραμματισμένο να επαναληφθεί το πλύσιμο σε εύλογο χρόνο.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

15-01-2020

πριν 8 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

15-01-2020

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

placeΓεωρ. Δροσίνη 18, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα