#60468. Βελισσαριου βρωμαει.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 14-01-2020 11:09:27 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 09-03-2020 07:36:20 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618460000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956140000000000
Προβολές: 35
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Απο τα αδεσποτα. Απο Χαριλαου Τρικουπη μεχρι και Μπιζανιου πλυσιμο

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

09-03-2020

πριν 6 μήνες

Κλειστό

  • Το συγκεκριμένο σημείο πλένεται σε τακτά διαστήματα, αλλά δυστυχώς βρωμίζει συχνά όχι όμως μόνο από αδέσποτα σκυλιά. Πάντως καταβάλλεται προσπάθεια από την πλευρά του ΔΘ να καθαρίζεται όσο πιο συχνά γίνεται.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

14-01-2020

πριν 8 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

14-01-2020

πριν 8 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας

placeΒελισσαρίου 38, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα